Chytré cestovní pojištění

10. února 2020

Nenechte se při cestování brzdit zařizováním pojistky na každou jednotlivou cestu a pojistěte se na celý rok. Pojištění se vztahuje na jakoukoliv turistickou cestu, kterou podniknete v průběhu roku. Může se jednat o dovolenou, studijní pobyt nebo krátkodobý výjezd za zábavou, kulturou nebo nákupy. Chytré cestovní pojištění myslí za vás, nemusíte se starat o to, zda jste na něco nezapomněli, pojištění je stálé, kdykoliv budete chtít vyjet do zahraničí, klidně jeďte.

Víte, že akutní ošetření zubů v Evropě stojí průměrně 300 – 400 eur? Nebo že nejvyšší náklady jsou spojené s hospitalizací následkem úrazu a tyto náklady uhradíme do 2 dnů od dodání podkladů?

Kdo je připraven, není překvapen? Něco na tom bude.
Klient si při lyžování v Alpách poranil břišní orgány – ruptura sleziny, ledviny a polámané obratle. Vzhledem ke složitému případu byl repatriován do ČR sanitkou s lékařským doprovodem. Faktura za repatriaci vč. stabilizace zraněného byla vyčíslena na 120 185 Kč. Klient si naštěstí nechal před cestou na hory sjednat cestovní pojištění a tak mu pojišťovna vyplatila 120 185 Kč.

Mám zájem